12
Rakouský rohlík z Lučan 45g

Rakouský rohlík z Lučan 45g

818

Cena za ks 12,00 Kč

Celkem 12,00 Kč
267 Kč/kg

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Jedná se o vícezrnné pečivo.

Složení: pšeničná mouka, pitná voda, pekařský přípravek - (pšeničná mouka, drcená sója, lněné semínko, žitná mouka, slunečnicové semínko, sůl s jódem, kukuřičná mouka, pšeničný škrob, pražené žito, ječný slad, regulátor kyselosti (pšeničná mouka, kyselina citrónová E330), emulgátor (sojové lecitiny E322, barvivo E170), zahušťovadlo (guma guar E412), enzymy (hydrolasy, oxidoreduktasy), posyp - (len, sezam)

Obsah: 45g

Dr.Pekař

Naše filozofie je jednoduchá. Všichni kdo musí nebo chtějí držet bezlepkovou dietu řeší denně problém s pečivem. Většina bezlepkového pečiva se kvalitou a trvanlivostí ani nepřibližuje pečivu běžnému. Mnoho celiaků doma peče svůj vlastní chléb, ale potýká se s kolísající kvalitou a hlavně s trvanlivostí.

My jsme se rohodli to změnit a proto vám přinášíme zcela novou kvalitu na trhu s bezlepkovým pečivem. Vyrábíme 100% čerstvé bezlepkové pečivo nejvyšší kvality. Naší stálicí a tahounem je bez­lepkový kvasový chléb. Novinkou a doslova bezlepkovou revolucí je drobné čerstvé kvasové pečivo, které je téměř k nerozeznání od pečiva lepkového — kornspitze, pivní rohlíky, světlé bagety 
a italské foccacie s rozmarýnem. Každý bezlepkář má nyní možnost si koupit čerstvé nebalené pečivo stejně jako ostatní.

Kromě pečiva slaného peče Doktor Pekař také sladké pečivo v kvalitě, kterou byste si představovali, že vychází z trouby u vás doma. Luxusní šlehačkové bábovky, muffiny se sezonními příchutěmi, fit koláče plné semínek a ořechů, kvasové italské pandorino a mnoho dalších dobrot. Sortiment rozšiřujeme a měníme podle ročních období a ovoce, které je zrovna „in“.

Vše dodáváme do prodejen v čerstvém stavu, pečivo neuzavíráme do igelitu ani do různých plynů. Náš chléb je i po několika dnech díky svému živému kváskovému základu ve výborné kondici. Není třeba ho před každým použitím trápit v topinkovači, svou strukturou i chutí se velice blíží obyčejnému lepkovému chlebu. Tím že naše pečivo postrádá bílou mouku a lepek, je alter­nativou k běžnému pečivu i pro ty, kdo se zajímají o své zdraví 
i když netrpí celiakií

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2018 CESKEDELIKATESY.CZ, Všechna práva vyhrazena.