130
Pesto z medvědího česneku 170g

Pesto z medvědího česneku 170g

75

Cena za ks 130,00 Kč

Celkem 130,00 Kč
765 Kč/kg

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Pesto z medvědího česneku, jak už je uvedeno v názvu, obsahuje úžasnou bylinku medvědí česnek. Medvědi si tuto bylinku oblíbili po zimním spánku, aby pročistili zažívací trakt a získali sílu do následujících dní. Tato jarní bylina voní jemně po česneku a přímo vybízí k jarním očistám, nejen medvědy. Abychom Vám dopřáli pochutnat si a ještě takto prospět svému tělu, připravili jsme toto znamenité pesto.

Pesto z medvědího česneku můžeme použít klasicky do těstovin, nicméně najde uplatnění třeba do polévek, salátů, nádivek nebo k potření rozpečeného pečiva nebo třeba k sýru či klobásce… Velkou delikatesou je kombinace s pstruhem a když není pstruh tak třeba na plátek drůbežího nebo vepřového masa.

Složení: medvědí česnek, mandle, slunečnicová semínka, mořská sůl, extra panenský olivový olej, slunečnicový olej, umeocet

Obsah: 170g

Hradecké delikatesy

Naše manufaktura vznikla jako spontánní reakce na okolnosti našich životů. Stát usoudil, že Petra po operaci páteře, reformou uzdravena jest a tedy následovalo nekonečné kolo pohovorů, výběrových řízení a testů, kde často nemoudří posuzují použitelnost lidské bytosti. V tu chvíli nám přišel do cesty kamarád s možnostmi dotačních programů. Impuls k samostatnému podnikání byl zde. Nakonec se ovšem ukázalo, že na nás aktuální programy nepasují, leč myšlenky běžely dál. Šťastný okamžik mysli přinesl myšlenku, která spojovala naše domácí výrobky chutnající nejen nám a právě aktuální stoupající oblibu Farmářských trhů. Od myšlenky trvalo 10 dní a stáli jsme na prvním z nich. 

Od počátku fungování manufaktury usilujeme o spojení tří základních principů: co nejšetrnějšího - ekologického pěstování surovin s prokazatelnými vlastnostmi i zdrojem, jejich následného zpracování do formy delikátních a více či méně tradičních výrobků a jejich následného přímého prodeje. Krom maximální snahy nešetřit na kvalitě a množství/poměrech surovin se snažíme dát chuti co největší zážitkovou hodnotu. 

Receptury, mixy bylin a výsledná chuť jsou od Petry, resp. jí přicházejí na mysl intuitivně a neustále se vyvíjejí. To dává našim výrobkům úžasnou individualitu a občas se stane, že se některé výrobky občas vylepší dle aktuální myšlenky či reakce zákazníků. Vždy je to ku prospěchu věci, což máme možnost si přímo a rychle ozkoušet právě na platformě přímého prodeje na Farmářských trzích. Tam umožňujeme zákazníkovi ochutnat vše, dříve než nakoupí a reakce jsou pak tím hlavním motorem, který nás nabíjí a žene dál. Opětovné návštěvy zákazníků a jejich hodnocení jsou již pohlazením na duši, jinak to říci nelze. Tato přímá zpětná vazba má vyústění v neutuchající snaze vyhovět nadstandardním požadavkům sebe samých a snahou zásadně se odlišit od všeho, co je na trhu běžné. My se však navíc snažíme být ještě o krok napřed! U této snahy nám jde také o vizuální stránku a tedy se naše výrobky snažíme nechat být v obalu vidět a potěšit oko již při nákupu. K tomu také koncipujeme nové etikety, které právě vznikají v nekončícím procesu vymýšlení a vymýšlení. Naše skleničky by si zasloužily nový obleček, aby byl v souladu s tím co je uvnitř. Zkrátka neleníme, baví nás to! 

Manufaktura vznikla v roce 2010 v Hradci Králové, kde žijeme, tak proto - HRADECKÉ DELIKATESY. Veškeré úsilí zaměřujeme na kvalitu a chuťovou vyváženost našich výrobků. Naše delikatesy jsou vyráběny z přírodních surovin, bez zbytečné chemie. Vše vyrábíme ručně a především srdcem. Vyrábíme podle originálních receptur, u kterých dbáme na vhodné kombinace bylinek a koření tak, aby byly chutné a zároveň i zdravé. Ačkoliv máme v nabídce několik názvem obecně známých produktů, vždy se jedná o naše vlastní pojetí výsledné chuti. Tuto se také snažíme mít spíše přizpůsobenou tuzemské než cizokrajným, jak by se mohlo zdát dle původu některých druhů výrobků. Propojování chutí nás nakonec přivedlo i k propojení našich životů

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2018 CESKEDELIKATESY.CZ, Všechna práva vyhrazena.