12
ZON neperlivá voda 0,5l

ZON neperlivá voda 0,5l

1053

Cena za ks 12,00 Kč

Celkem 12,00 Kč
20 Kč/l

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Voda z podzemních heraltických pramenů vykazuje nízký obsah minerálních látek a je vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku.             

Obsah: 0,5l

Limonády ZON

Jsme rodinná firma, která byla založena roku 1879 v Třebíči a již 5. generace se stará o vaši žízeň.

Celý sortiment vyrábíme z vody z podzemních heraltických pramenů, která vykazuje nízký obsah minerálních látek a je vhodná pro přípravu stravy s nízkým obsahem sodíku. 

ZON nabízí nápoje v mnoha druzích obalů. Limonády ZON nabízíme v tradiční skleněné lahvi o objemu 0,33l. Používáme samozřejmě také praktické balení v PET lahvích o objemu 0,5l nebo 2l. Oblíbené točené limonády nabízíme v KEG sudech 30l a 50l. 

Celý sortiment našich nápojů vyrábíme z vody vhodné pro přípravu kojenecké stravy a nápojů z podzemních pramenů, jejíž složení se nemění více jak 75 let, kdy ho sledujeme (průměrný roční obsah dusičnanů této vody je 7 mg/l, norma pro pitnou vodu je max. 50 mg/l, norma pro kojeneckou vodu max. 15 mg/l)Tato voda neobsahuje nadbytek solí a minerálů, proto je možno nápoje z ní vyrobené pít bez omezování jejich množství.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2018 CESKEDELIKATESY.CZ, Všechna práva vyhrazena.