55
Kuřecí vývar 430ml

Kuřecí vývar 450ml

584

Cena za ks 55,00 Kč

Celkem 55,00 Kč
122 Kč/l
Momentálně není možné objednávat zboží. Děkujeme za pochopení.

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

Klasický základ kvalitního vaření. Využití v kuchyni je nekonečně univerzální a nedá se použít nevhodně. Zkoušeli jsme to. Možno také aplikovat jako podporu imunitního systému nebo jako vysoce efektivní vyprošťovák. 

Výrobek neobsahuje glutamát, barviva, éčka, konzervanty ani sůl a je vyroben pouze z regionálních surovin.

Složení: voda,kuřecí maso a skelety,mrkev,cibule,pórek,česnek,petržel,tymián,bobkový list,nové koření,pepř 

Obsah: 450ml

Konečně vývar

Jsme tři kluci. Jarda „Jaruna“ Vácha dělá firemní consulting, jeho brácha Honza je softwarový specialista a já, Jakub Gruber, jsem grafický designér. Co máme společného? Všichni jezdíme na longboardu a všichni milujeme vaření. Od počítačů si utíkáme odpočinout do kuchyně. Když jsme si jednou takhle utekli do Francie za jídlem a surfováním, Jarunu napadlo, že nám doma na trhu schází jeden produkt — poctivý vývar bez chemie a nesmyslů. Ze začátku jsme to nebrali moc vážně, ale čím dál víc jsme si začínali uvědomovat, jak moc bychom ho vlastně v regálech sami chtěli. Když jsme se vraceli, měli jsme už vymyšlený název, sháněli jsme recepty a plánovali první vaření... 

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Ikony plateb
© 2019 CESKEDELIKATESY.CZ, Všechna práva vyhrazena.