39
Hummus original 150g

Hummus original 150g

Cena za ks 39,00 Kč

Celkem 39,00 Kč

Popis a složení
Podobné produkty
Informace o výrobci

I love hummus

Hummus jsem poprvé ochutnal, když jsem na svých cestách prvně navštívil Blízký východ, konkrétně Izrael. Jednalo se o takovou malou restauraci v muslimské čtvrti Jeruzaléma. První sousto a hned jsem si ho zamiloval, láska na první ochutnání. Hummusu jsem doslova propadl, jedl jsem ho k snídani, obědu, svačině i k večeři a noční útoky na ledničku také vždy odskákal Hummus.

Po návratu do ČR jsem se pak všemožně snažil Hummus někde sehnat, ale mé úsilí bylo povětšinou neúspěšné, a když už se mi náhodou podařilo něco, co zde bylo jako Hummus označováno a prodáváno, sehnat, tak “ta věc” chutnala všelijak, ale rozhodně nikdy ne jako skutečný Hummus, jaký jsem jedl v Izraeli.

Moji přátelé z Izraele o mé vášni dobře věděli a vždy, když jeli do Čech, dovezli mi Hummusu poměrně velkou zásobu. Jednou se ovšem stalo, že na můj netrpělivě očekávaný příděl dostali zálusk celníci a mně zbylo pouze zklamání. Nakonec jsme vyrazili s přáteli společně na nákup a Hummus jsme si uvařili doma sami. A právě tehdy mě napadlo, že bych mohl tuto pochoutku začít sám vyrábět, což od té doby také dělám.

Má filosofie je zcela jednoduchá: Hummus vyrábím z těch nejkvalitnějších surovin, jaké lze dostat. Cizrna je ručně tříděna, každou jednotlivou várku vždy sám testuji a kontroluji.

Upozorňujeme, že tento produkt může obsahovat alergeny. Přesné alergeny a také složení jsou k dispozici na obalu výrobku. Prosíme, zkontrolujte před rozbalením a konzumací.

Váš nákupní košík

Žádné produkty

Celkem 0,00 Kč
Minimální objednávka je 300 Kč.
Nakupte ještě alespoň za 300 Kč.
Ikony plateb
© 2018 CESKEDELIKATESY.CZ, Všechna práva vyhrazena.